POWITANIE

EXTRA GROUP

EXTRA Nieruchomości Sopot- Your Real Estate Agent 

">y

 

Witamy w Trójmieście.

         

 Jeżeli chcecie Państwo spędzić niepowtarzalne chwile , chwile które zapamiętacie na zawsze, chwile które zachęcą was do kolejnych powrotów zapraszamy do  Sopotu , my zaś postaramy się sprostać waszym oczekiwaniom. 

 

               Naszą ofertę kierujemy do osób, które mają zamiar wynająć, kupić lub sprzedać nieruchomość i chcą uniknąć ryzyka związanego z transakcją lub potrzebują rzetelnych informacji o rynku nieruchomości. Zapewniamy kompleksową weryfikację dokumentów i informacji o nieruchomości.

 

 

 

    Sopot jest nadmorską miejscowością turystyczną o statusie uzdrowiska, tworzącą wspólnie z Gdańskiem i Gdynią ponad milionową aglomerację. Oferujemy Państwu wypoczynek nad morzem w okresie wakacyjnym jak i przez cały rok Sopot, Gdańsk , Gdynia to miejsca, gdzie spełnią się wszystkie Państwa wakacyjne marzenia. W naszych pięknie położonych „ Mieszkaniach na Lato i Zimę „ poczują się Państwo jak w domu. Wysoki standard za rozsądną cenę , czy atrakcyjny apartament na każdą kieszeń, położenie w pasie nadmorskim Sopotu, zapewnią Państwu dostęp do wszelkich atrakcji Trójmiasta i wspaniały wakacyjny wypoczynek.

 

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji .

Przez cały okres pobytu służymy pomocą i radą.

  

Serdecznie zapraszamy!

 

 http://www.extraapartamenty.pl

    

 

 

Plaża i woda to główne atrakcje Sopotu, mające znaczenie wręcz strategiczne, najsilniejszy magnes przyciągający turystów. Nie można przyjechać tutaj i nie zwiedzić molo, które jest największą chlubą miasta. Jest to najdłuższe w Europie molo o konstrukcji drewnianej (511,5 m dl. i 10 m szer.). Spacer po nim to niezapomniane przeżycie, już na początku spotykamy plac z fontanną, muszla koncertową i oszkloną od strony morza galerią. Innym punktem widokowym jest wieża znajdująca się tuż przy molo czynna w sezonie letnim. Prosto z mola możemy skierować się najpopularniejszy deptak Sopotu - ulicę Bohaterów Monte Cassino popularnie zwaną Monciakiem. Latem przewijają się tędy tłumy turystów, którzy mogą usiąść w jednej z uroczych kafejek, na amatorów sportów wodnych czeka dobrze zaopatrzona wypożyczalnia sprzętu obsługiwana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Od strony lądu miasto osłaniają zalesione wzgórza morenowe, od strony morza osłaniający Zatokę Gdańską Półwysep Helski, dzięki czemu wody sopockich plaż są cieplejsze niż w innych miejscach nad Bałtykiem. Niepowtarzalny charakter nadają miastu secesyjne kamieniczki i wille otoczone drzewami, obiekty rekreacyjno-wypoczynkowe i liczne imprezy w połączeniu z dostępnością komunikacyjną powodują, że każdego roku odwiedzają Sponad ponad dwa miliony turystów i wczasowiczów.

 

 

 


 

Sprzedaż, kupno, wynajem - doradztwo nieruchomościowe .


Mieszkania, domy, apartamenty, biura, magazyny, sklepy, działki inwestycyjne, grunty inwestycyjne - nieruchomości Sopot, Gdańsk, Gdynia  - Trójmiasto i okolice.

 

 
powered by chrismar.pl | Icons | admin | stats